HOSTAL PUERTA DEL SOL MADRID
HOTEL DLA GEJÓW MADRYT CHUECA HISZPANIA

Rezerwacje dla gejów z całego świata w hotelu przylegającym do sławnego Placu Brama Słońca - Puerta del Sol w Madrycie, w Hiszpanii.
W dzielnicy gej Chueca: bary dla gejów, kluby dla gejów i dyskoteki dla gejów. Tam gdzie zaczyna się turystyka: Muzeum Prado, Muzeum Thyssen, Muzeum Królowej Zofii, Główny plac - Plaza Mayor, Sławna ulica Gran Via, Park Retiro i Pałac Królewski.

Niezależnie czy przyjeżdżasz do Madrytu w interesach, dla przyjemności czy też planujesz niezapomniane spotkanie, Hotel Gej Hostal Puerta del Sol w Madrycie jest gotowy przywitać Cię w swych progach i ugościć. Gwarancją jakości jest nasze 15-letnie doświadczenie w zakwaterowaniu ludzi z całego świata.

Wstąp do Hotelu dla gejów Hostal Puerta del Sol w Madrycie i odkryj wszystkie składniki niezbędne do udanych wakacji: idealna lokalizacja, gościnność i profesjonalizm obsługi oraz komfortowe zakwaterowanie.

OBSŁUGA JAK W HOTELU ZA CENĘ HOSTELU.

Przejrzyj zdjęcia, informacje, oferty, zniżki i zrób rezerwację online w naszym przyjaznym gejom hostalu.


MADRYT JEST W CIĄGŁYM RUCHU,
MADRYT ŻYJE 24 GODZINY NA DOBĘ,
MADRYT TO NOCNE ŻYCIE, IMPREZOWANIE I TURYSTYKA.
ODWIEDŹ NAS I ZATRZYMAJ SIĘ U NAS!
PRZYJEDŹ I DOŚWIADCZ EKSCYTUJĄCEGO ŻYCIA W MADRYCIE!

 

WITAMY! - MADRYT JEST W CIĄGŁYM RUCHU, MADRYT TO NOCNE ŻYCIE, IMPREZOWANIE I TURYSTYKA. MADRYT ŻYJE 24 GODZINY NA DOBĘ. ODWIEDŹ NAS I ZATRZYMAJ SIĘ W NASZYM HOSTALU CZY TO PIERWSZY, CZY KOLEJNY RAZ! DOŚWIADCZ EKSCYTUJĄCEGO ŻYCIA W MADRYCIE!!, WRÓĆ!, WRÓĆ DO CENTRUM ŚWIATA!! VAMOS, ATRAKCJE MADRYTU CZEKAJĄ NA CIEBIE!!

 

ZAREZERWUJ ONLINE I OSZCZĘDZAJ

WLICZONE WE WSZYSTKIE CENY: Śniadanie, kawa i herbata przez 24 godziny na dobę, komputer z dostępem do internetu oraz dostęp bezprzewodowy Wi-Fi w pomieszczeniach wspólnych. Robiąc rezerwację przez naszą stronę internetową oszczędzasz (Wszystkie płatności są obsługiwane przez bezpieczny serwer banku Bank Santander Central Hispano - SCH). Oczywiście oferujemy również zniżki w zależności od typu rezerwacji. A w weekendy oferujemy darmowe wejściówki na dyskoteki COOL oraz OHM - najlepsze w Europie!

NOWY HOTEL PUERTA DEL SOL W PHUKET - TAJLANDIA

Wszystko co lubisz w Azji, PLAŻA, TURYSTYKA, PIĘKNI LUDZIE I IMPREZY CODZIENNIE, w nowym HOTELU PUERTA DEL SOL w centrum dzielnicy gej na plaży Patong Beach - Phuket Island. Z naszą gwarancją jakości. Do każdej rezerwacji zrobionej w hostalu w Madrycie oferujemy Ci dwie noce (gratis) w naszym hostalu w Phuket (pytaj o szczegóły w recepcji). Zapraszamy na stronę www hostalu w Phuket: http://www.hostalpuertadelsolphuket.com

STYCZNIOWA PROMOCJA

W styczniu obniżamy ceny! W wielu pokojach nawet do 40%! Kolejny powód by przyjechać do HOSTALU PUERTA DEL SOL :)

PAMIĘTAJ ZANIM ZROBISZ REZERWACJĘ: "TO JEST HOSTAL, NIE LUKSUSOWY HOTEL", OK?

To najlepszy wybór by cieszyć się wizytą w Madrycie, jednak nie jesteśmy w stanie oferować 5-gwiazdkowego standardu. Może w przyszłości......:)


HOSTAL PUERTA DEL SOL
Plaza Puerta del Sol, 14 - 4º - 28013 MADRYT - HISZPANIA
Tel. (34) 915 225 126 - Fax. (34) 915 229 815 booking@hostalpuertadelsol.com